Preloader
 

Aktas Nakliyat

Anasayfa / Aktas Nakliyat / Keçiören asansör kiralama

Keçiören asansör kiralama

Keçiören asansör kiralama

Keçiöğren asansör kiralama,  Hizmetimiz Ankara içi her tarafa yapılmaktadır.Bu hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz bizi arayarak daha detayli bilgiler alabilirler.

Keçiöğren kiralık asansör firmamız sahip olduğu nakliyat asansörlerini ihtiyaç sahiplerine kiralama hizmetini sunmaktadır. Keçiören kiralık asansör ihtiyacı olan her kişi bizi arayarak rahatlıkla bu hizmetimizden yararlanabilir. Nakliyat asansörleri, bakımlı ve son model yeni araçlardır. On yedinci kata kadar ulaşan eşya taşıma asansörümüz mevcuttur. Nakliyenin her türünde kullanmaya uygun yapıya sahip yük taşıma asansörleri ile işleriniz garantili ve hızlı bir şekilde sonlandırılır. Keçiöğren asansör kiralama hizmeti sizlere başta kalite ve maddi acıdan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Asansör kiralama ?

Keçiöğren Asansör kiralama, Asansörlerimiz en düşük 29 Metre en yüksek 56 Metredir. En düşük yani 29 Metre’lik asansörümüz 2 Kat olmak dahilinde 9 katlara kurulmaktadir.56 Metrelik Asansörlerimiz ise 24 Kata kadar kurulmaktadir.

Asansör kiralama, Bizi arayarak 7/24 Müşteri temsilcimiz ile görüşme yapabilirsiniz.Bizi aradiniz ne yapmaniz gerekiyo;

  • Öncelik asansörümüzün kurulup kurulmayacağını kontrol ediyorsunuz.
  • Asansör kurulması için binanın önü boş olmak zorundadır veya otopark gibi yerlere bakıyo olması gerekiyo.
  • Asansörümüz rahat kurulması için en önemlisi balkon veya Pencerenin güvenli olması gerekiyo.
  • Balkon olmaz ise Pencereyi sökerek’de kurulum yapıyoruz ve tekrar Pencenizi takma şartıylar tabikide..
  • Asansöre yükleme işlerini elemanımız yapmaktadir.
  • Bizi aradıkdan sonra bize bildirilmesi gerek şey Kaçınca Kat ve Asansörün kurulup kurulmayacağıdır.

Ankara Asansörlü evden eve Nakliyat

Ankara Nakliyat olarak hizmetimizin ilk aşamasında bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli personeli tarafından gerekli ön inceleme yapılır ve çıkan sonuçlar çerçevesinde , eşyalarınıza göre uygun taşınma seçenekleri sunuyoruz.Ankara Nakliyat işlemlerinde gururla seçebileceğiniz çağdaş yenilikçi profesyonel nakliyat taşıma şirketi olarak çalışmaktayız.

Eşya taşıma işleminin gerçekleşeceği gün aracımızın kapınıza gelmesiyle birlikte devam ediyor. Eğer oturduğunuz daire yüksek katlarda ve asansörlü nakliyataraçlarımızı kurabileceğimiz alan varsa asansörlü evden eve nakliyat araçlarımız ile eşya taşımacılığı yapmaktayız. Güler yüzlü ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımıza uygun olarak deneyimli personelimizle taşınma işleminiz başlıyor.

Fazla Eşyalarınızı isterseniz tamamen güvenlikli ve sağlıklı eşya depolarımızda yerleştirebilirsiniz. Eşya taşıtmak istiyorum diyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçin.Ankara Asansör Kiralamafirmaları arasında üst sıralarda olan Nakliyat firmamız Ankara’da ilk olarak asansörlü nakliyataraçlarını getirmiş ve evden eve nakliyat firmalarına da öncü olmuştur. Uygun nakliyat fiyatlarımız ile çalışmalarımızdan kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir.

Ankara’da evden eve nakliyat hizmetinde bizi seçmek için birçok neden vardır.

Ücretsiz Ev Tahmini
Esnek Fiyatlandırma
Hassas hareket Koordinasyon
Ankara ili içerisinde evden eve nakliyat
Dost Müşteri Hizmetleri

Hizmetlerimizdeki başlıca kurallarımız şunlardır.

Ankara evden eve nakliyat firmamız tüm Türkiye’nin her il ve ilçelerine nakliye hizmeti ile tüm taşmacılık işlemlerinde her zaman kaliteli hizmet vermekteyiz.

Call Now ButtonARA