Elmadağ Asansör Kiralama

Elmadağ asansör kiralama firmamız Aktaş Nakliyat ile hem şehir içi ve şehirler arası taşımacılık yapabilirsiniz. Asansörümüz ile eşyalarınızı güvenle taşıma yapıyoruz. Aktaş Elmadağ da Kiralık asansör hizmeti vermeye başladı.

Elmadağ Asansör Kiralama Fiyatları ? Hızlı çözüm için Aktaş Asansör Kiralama

Elmadağda asansör kiralama fiyatlarımız ortalaması şu şekildedir. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Fatura kesilmesi durumunda KDV eklenir. Aktaş asansör kiralama ile çalışmanın tadına varacaksınız. Kiralama yapmadan önce lütfen fiyatlarımızı okuyunuz.

  • 1. Kattan 10. Kata Kadar >>> 350 / 450 TL
  • 10. Kattan 16. Kata Kadar >>> 450 / 700 TL
  • 16. Kattan 24. Kata Kadar >>> 700 / 1200 TL

Elmadağ İnşaatlara Asansör Kiralama Fiyatlarımız İse Şöyledir ;

  • Tam Gün >>>> 1200 TL
  • İlk Saat Başlangıç 350 TL Sonraki saatler ise 150 TL artmaktadır.

İlk olarak ev eşyalarının taşınması amacıyla kullanılmaya başlayan bu hizmet sonrasında farklı sektörler tarafından gelen yoğun taleple birlikte fark edilmiş ve taşıma ve nakliyat konuları da daha basit bir hal almıştır. Yük ve eşya asansörlerinin kullanılmasının ilk amacı yüksek katlara ve cephelere ulaşabilmeyi daha kolay ve risksiz bir hale dönüştürmektir. Dolayısıyla sektör sürekli olarak kendini yenilemiş ve evden eve nakliyat firmaları da bu hizmeti etkin bir şekilde kullanmaya başlamıştır. Bugün biz Elmadağ asansör kiralama firması olarak il ve ilçelere sorunsuz bir teslimat gerçekleştiriyor ve meslektaşlarımızın bize duymuş olduğu güvenle birlikte yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Elmadağ Eşya taşıma işi ağırlığından dolayı riskler içerir ve bunun yanı sıra özellikle yeni yapılardaki modern konutlar eşya taşımanın bina içerisinden gerçekleştirilmesine izin vermemektedir. Bu nedenle böyle bir hizmetin alınmış olması yeni ya da eski komşularınızı rahatsız etmeyeceği gibi aynı zamanda eşya taşımanın hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini de sağlamış olacaktır.

Whatsapp
Aydın Aktaş
Aydın Aktaş
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Asansör Kiralamak için tıkla