Çubuk Asansör Kiralama

Çubuk asansör kiralama, Aktaş Nakliyat ile Ankaranın güzide içlerine kiralık asansörlerini kiralama yapıyor. Kiralık Nakliyat asansörlerimiz ile bir çok sektörde iş gücünüzü azaltabilirsiniz. Ankara büyük bir şehir ve ulaşımı oldukça zordur. Aktaş Asansör Kiralama sizin için her ihtimalleri ayrıntılı düşünerek Çubuk İlçesine asansör bulundurtmaktadır. Firmamızı aramanız ile asansörün gelmesi an meselesi olacaktır. Asansör Kiralama Fiyatları Çubuk ilçesin de de standart fiyatlar uygulanmaktadır.

Çubuk Asansör Kiralama Fiyatları ? Hızlı çözüm için Aktaş Asansör Kiralama

Çubukta asansör kiralama fiyatlarımız ortalaması şu şekildedir. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Fatura kesilmesi durumunda KDV eklenir. Aktaş asansör kiralama ile çalışmanın tadına varacaksınız. Kiralama yapmadan önce lütfen fiyatlarımızı okuyunuz.

  • 1. Kattan 10. Kata Kadar >>> 300 / 400 TL
  • 10. Kattan 16. Kata Kadar >>> 400 / 650 TL
  • 16. Kattan 24. Kata Kadar >>> 700 / 1200 TL

Çubukda İnşaatlara Asansör Kiralama Fiyatlarımız İse Şöyledir ;

  • Tam Gün >>>> 1200 TL
  • İlk Saat Başlangıç 350 TL Sonraki saatler ise 150 TL artmaktadır.

İlk olarak ev eşyalarının taşınması amacıyla kullanılmaya başlayan bu hizmet sonrasında farklı sektörler tarafından gelen yoğun taleple birlikte fark edilmiş ve taşıma ve nakliyat konuları da daha basit bir hal almıştır. Yük ve eşya asansörlerinin kullanılmasının ilk amacı yüksek katlara ve cephelere ulaşabilmeyi daha kolay ve risksiz bir hale dönüştürmektir. Dolayısıyla sektör sürekli olarak kendini yenilemiş ve evden eve nakliyat firmaları da bu hizmeti etkin bir şekilde kullanmaya başlamıştır. Bugün biz Çubuk asansör kiralama firması olarak il ve ilçelere sorunsuz bir teslimat gerçekleştiriyor ve meslektaşlarımızın bize duymuş olduğu güvenle birlikte yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Çubuk Eşya taşıma işi ağırlığından dolayı riskler içerir ve bunun yanı sıra özellikle yeni yapılardaki modern konutlar eşya taşımanın bina içerisinden gerçekleştirilmesine izin vermemektedir. Bu nedenle böyle bir hizmetin alınmış olması yeni ya da eski komşularınızı rahatsız etmeyeceği gibi aynı zamanda eşya taşımanın hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini de sağlamış olacaktır.

Whatsapp
Aydın Aktaş
Aydın Aktaş
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Asansör Kiralamak için tıkla