Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları ?

Evden eve nakliyat, sitemizde bulunan sözler tamamıyla bizlere aittir. Kesinliklikle yalan yanlış hiçbir şey yoktur. Eşyalarınız belirlenen zaman ve gün içerisinde yerinde tespit edilerek, uygun fiyatlarda anlaşılıp taşınmaktadır. Müşterilerimizin genelinin şüpheyle yaklaşmasının nedeni mobilyalarım zarar görürmü kırılır mı ? Bu konuda kararsız kalmalarıdır. Mobilyalarınız kesinlikle zarar görmez ve kırılmaz. Evden eve taşıma yapılırken önceden tespit edilen mobilyalarınız ekibimiz tarafından paketlenmektedir. Özel kutular ( koli ) yardımı ile kırılıcak eşyalarınız sarılır kolilere hassas şekilde yerleştirilir.

Evden eve asansörlü taşıma, bildiğiniz üzere son zamanlarda müşteriler asansörlü taşınmayı istemektedir. Çünkü asansörlü taşınma eşyalarınız açısından güvenlidir. Mobil asansör olarak nitelendirilen yüksek katlara binaların dış cephesinde kurulan vinçlerdir. Bu vinçler iş gücünü azaltmaktadır. Ekibimiz tarafından paketlenen ve kolilenen eşyalarınız asansör yardımı ile yüksek katlardan kolaylıkla indirilmektedir. Asansörleri bir çok firmaya kiralama yapmaktayız. Kiralama yaptığımız firmaların başında İnşaat sektörü gelmektedir. İnşaatlara kiralama yapan firmamız yüksek katlara çıkarılması zor olan, çimento, tuğla, kapı, pencere, dolab, cam, fayans, kiremit ve benzeri malzemeleri kolaylıkla çıkarılabilir. 400 Kg. kapasite olan asansörlerimiz son modeldir.

Hedefimiz daha çok müşteri kazanmaktır ?

Hayalini kurduğunuzu evlere sizleri kavuşturmanın heyecanını bizlere yaşatan müşterilerimize sonsuz teşekürlerimizi sunarız. Zorluklar çekerek aldığınız evleri, zor işlerde çalışarak kiraladığınız evlere kusursuz taşıma garanti veriyoruz. Yeni evlenen ciftlerimiz için çeyiz taşıma, onların mutluklarını azda olsa bizleri dahil etmeleri bizi sevindiriyor. Yeni alınan mobilyalarınız taşınırken çizilirmi, kırılırmı kısacası zarar görürmü korkusunu sizlere kaliteli hizmet vermekten mutlu oluruz.

Müşteri Memnuniye bizim için önemlidir ?

Müşterilerimizin evini taşıdıkdan sonra sitemizde bulunan yorumlama sistemi ile müşteri memnuniyeti varsa şikayeti belirtmesi isteriz. Çünkü bunu bir diğer müşterilerimizin bilmeye hakkı olduğunu düşünmekteyiz. Asansörsüz taşımalarda eşyalarınız daha kalın paketlenir ve hassas taşınır.

Ankara da ucuz nakliyat firması ?

Ankaranın her semtine uygun fiyatlarda nakliyat yapılır. Ankara büyük bir şehirdir ve ulaşımı oldukça zordur. Karşıda karşıya geçmek bildiğiniz üzere paralıdır bunu müşterilerimizin göz önünde bulundurmalarını isteriz. Bunları bildiğimiz için bulunduğumuz semtte evden eve nakliyat yapmayı isteriz. Ümraniye ve çevresinde semtlere fiyatlarımız uygundur. Ücretsiz ekspert sayesinde eşyalarını yerinde fiyatlandırırız.

Parça eşya taşıma ? Her Şehir’e Parça Eşya Gönderebilirsiniz ?

Özel araçlarımız ile kamyonet, kamyon, panelvan minibüz tarzı araçlarımız hizmetinizdedir. Eşyalarınızı paketleriz, kolileriz istediğiniz zaman diliminde yerine teslim ederiz. Fiyatlarımıza yol (km), hesablanır ve kaç kişiye ihtiyaç varsa onun ücreti belirlenerek hesablanır. Türkiyenin tamamına Parça eşya taşıma veya depolama yapmak sizin elinizde. Çeyiz, koltuk, dolab, sandelye hiç farketmez aramadan karar vermeyin.

Asansörlü Nakliyat ?

Asansörlü nakliyat her zaman iyidir. Eşyalar kolay taşınır zarar görmez. İşçinin de işine gelir asansörlü taşımacılık. Eşyalarınız taşıdık, kamyona yükledik. Eşyalarınızı kamyonumuz almadı ne yaparız. Bu müşterimizin sorunu değildir. Araç gelir, kalan eşya yüklenir. Müşterimizin memnun kalması için herşey yapılır. Kırılan eşyalarınız tamir edilir veya yenisi alınır. Huzur Nakliyat var ise huzurlu taşıma vardır.

Paketleme ve Depolama

Paketleme yapmak emek ister. Ağır mobilyalar kaldırılır kalın naylonlar strejler ile sarılır. Mobilyanızın zarar görmeyeceğı veya görebileceğini düşünülen yerleri ambalajlanır. Merdivenden taşıma yapılacağını düşünerek zarar görmemesi için hassas çalışan ekibimiz herşeyi ince ayrıntısına kadar düşünür. Paketleme sonrası eşyalarınız depolanacak ise özel Konteynera yerleştirilik kapatılır. Mühürlenerek portifler ile raflara kaldırılır. Eşyalarınız tek tek yazılır. QR ile bilgisayar ortamına aktarılır. İnternet sitemizden eşyalarınızı takip edebilirsiniz.

Ankaranın Her Semtine Hizmet sonsuzdur ?

Çankaya evden eve asansörlü taşımacılık, nakliyat sektöründe uzun yıllarını harcamış olan firmamız tecrübeleri biriktirmiş ve en iyisi olmanın peşine düşmüştür. Pursaklar evden eve nakliyat, bu semtlerin yakın olması ulaşımın bizler açısında rahat olması için bu semtler ön plana çıkmaktadır. Ekspert geldiğinde taşıma yapmadan önce gidilecek semti belirler, bu semtler İstanbulun her bölgesi için geçerlidir. Çankaya, Mamak, Eryaman, Yaşamkent, İncek evden eve nakliyat, ve benzeri semtlerdir.

Whatsapp
Aydın Aktaş
Aydın Aktaş
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Asansör Kiralamak için tıkla