Preloader
 

Blog Yazılarımız

Anasayfa / Blog Yazılarımız / Mamak asansör kiralama

Mamak asansör kiralama

Mamak asansör kiralama

Mamak asansör kiralama, Ankara içi bir çok yerde hizmet veren aktaş asansör , Mamakda’da da hizmet vermektedir.Bugun ki gibi ankaranın bir çok yerinde nakliyat asansörü kiralama yapabilirsiniz.

Firmamız bu işde kendini aşmış olup güvenli bir şekilde Nakliyat’da , İnşaat’ta , Mobilya taşımacılığın da bir çok işde yardımcı olucak bir makinadir.Bunlarin içerisinde yenimahallede dahildir.Bu makina sayesinde eşyalarınız güvenli olarak taşınabilir. Genellikle bu makinalar Evden eve nakliyatta kullanılır.Bu makinalar sayesinde hem işçiler yorulmayacak hemde eşyalarınız zarar görmeyektir. Şöyle düşünürsek apartman içerisinden çıkan eşyalar büyük ihtimal istemeyerekde olsa bir yerelere çarpar bunu önmelek mümkün değildir. Ne kadar istemesekde bu başımıza geliyor.Buna tek çözüm asansörle taşımak veya apartman asansöründen yararlanmaktir.Bu konuda biz aktaş asansör firmasi olarak sizlere nakliyat asansörünü sunmaktayiz.

Ankara’da bu firmalar arasinda seçkin bir yere sahip olan aktaş asansör,yeni makinalari ile hizmetini size sunmaktadır.Bu hizmet sadece kiralık asansör ve evden eve nakliyattır.Bizi arayarak daha fazla bilgiler alabilirsiniz. Ankara kiralık asansör firmamız yirmidört (24) saat hizmetinizdedir.Asansör kiralama fiyatları’nı bizimle iletişime geçerek detaylı konuşabiliriz.Bu makinalar bir çok işde kullanılabilir, bunun için asansör kiralama hizmetimizi arayarak veya evden eve nakliyat hizmetimizden arayarak yararlabilirsiniz.Pursaklarda olsun Sincan’da olsun fark etmez ankara içi her tarafa asansör kiralama yapılır.

Dış cephe nakliyat asansörümüz ile güvenli taşıma işlemi süresince dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardir bunlar;

Asansör kurulu iken asansöre işler dışında kimsenin yükleme yapmaması gerekir.Çünkü işçiler bu işde kendini geliştirdiği için ne yapıcaklarını çok iyibilirler.Diğer bi sorunda Asansörümüzü kullanan operatörünün çevresinde gezinmemek onu fazla konuşturmamamız gerekmektedir.Sonra nakliyat asansörümüzün çevresinde dolanmamak gerekir, olurda bir şey olur dikkat etmeniz çok önemlidir. Metrelerce yukarıdan gelen eşyalar bazı doğa olaylarından dolayı düşebiliyo. Bu düşmeler sonucu kimseye zarar gelsin istemeyiz. Bizde iş güvenliği çok önemlidir. Dış cephe nakliyat asansörümüzün kesinlikle kurulurken veya kuruluyken çevresinde durmamız kesinlikle yanlıştır.

Mamakda asansör kiralama nasıl olur ?

 • Öncelikle asansörümüzün dış cephe asansörü olduğunu unutmayalım.
 • Bizi arayak Nerde olduğunu ve hangi kata kurulucaksa onu bildirmeniz gerekmektedir.
 • Makinanin kurulabilmesi için apartmanın uygun olması gerekir.
 • Makinanın kurulacağı yerdeki araçlarin alınması gerekir.
 • Asansörü kurdukdan sonra eşyalarınız güvenli olarak taşınıcaktir.
 • Eğerki olurda asansörle ilgili bi sorun olur ise bu bize ait olucaktir.

Makinalarimiz uygun fiyata inşaatta kullanılabilir. İnşaatta nasıl bir yardımı olur diyorsanız ;

 • İnşaatta genellikle apartman asansörü kullanılır.
 • Bazen tam yapım aşamasındayken apartman asansörü çalışmaz
 • Burda devreye dış cephe nakliyat asansörleri devreye girmektedir.
 • Bu nakliyat asansörü ile Fayans , Mobilya , Mermer , Kapı , Cam , Pençere gibi bir çok malzeme çıkarılmasında yardımcı olucaktir.
 • Sadece inşaat halindeki binalar degil , tadilat gören binalardada arayabilirsiniz.
 • Çatı aktarimında Kiremit , Tuğla , Çimento gibi malzemeler yüksek katlara çıkırılmada sorun yaşayanlar bizi arayarak sorunlarina çözüm olabiliriz.

Aktaş kiralık asansör hizmeti alabilmek için “GOOGLEAktaş asansör kiralama yazarsanız veya doğrudan sitemize giriş yaparak’da bize ulaşabilirsiniz.

Ankara içi olarak nereler ;

Akyurt asansör kiralama, Altındağ asansör kiralama, ankara asansör kiralama, ankara kiralık asansör, ankara’da kiralık asansör, ankarada asansör kiralama, Ayaş asansör kiralama, bağlıca asansör kiralama, Bala Asansör kiralama, Beypazari asansör kiralama, Çamlıdere asansör kiralama,çankaya asansör kiralama, Çubuk asansör kiralama, etimesğut asansör kiralama, gölbaşı asansör kiralama, Haymana asansör kiralama, kalecik asansör kiralama, Kazan asansör kiralama, Pursaklar asansör kiralama, pursaklar asansrö kiralama, sincan asansör kiralama, Yenimahalle asansör kiralama

Call Now ButtonARA