Preloader
 

Evden Eve Nakliyat

Anasayfa / Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat firmasi olan Aktaş nakliyat gelmiş geçmiş en iyi taşıma firmasidir. Bunuda kendisi kanıtlamıştır. Taşımada olsun, asansörlü taşımacılıkda , paketlemede bunu başarmıştır. Aktaş nakliyat , professiyonal kadrosu ile hizmette kusur etmeden, güvenli taşıma firmasidir. Bu firma 2000 yılından buyana Ankaraya hizmet vermektedir. Aktaş Nakliyat, sadece Ankara içi degil Şehirler arası taşımacılıkda yapmaktadir. Türkiye geneli taşıma yapmakta olan firma kendine bu konuda çok güvenmektedir. Bunun için sizinde yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Aktaş nakliyat olarak ;

Ankara Asansör Kiralama
Asansörlü evden eve taşımacılık
Asansör Nakliyat
Asansör Nakliyat

Bizi arayarak adresinizi bildirerek , expert arkadaşımız gelip eşyalarınıza baktıkdan sonra gününü veya tarihini ayarladıkdan sonra o güne kadar gerekli malzemeleri ayarlayip , kapınızı zamanında çalmaktadir. Eşyalarınız toplanır paketlenir ve taşımaya hazır hale gelir , sonra taşıma işlemi gerçekleşir.

Paketleme ve Ambalaj nasıl oluyor ?

ankara aktas nakliyat
ankara aktas nakliyat

Paketleme sistemimiz hiç kullanılmamış karton kolilerimiz , hiç kullanılmamış ince naylonlarımız , hiç kullanılmamış kalın kömüklü naylonlarımız ile Strej , Bantlar ile yapılmaktadir. Bunlar sadece sizin işinizde kullanılıp sonra atılıcak olan malzemelerdir.Bunun dışında Sert plastikden yapılmış özel mutfak malzemesi için ayarlanmış Sepetlerimiz mevcuttur. Mutfak malzemeleri için özel olarak yaptırmış olduğumuz beyaz kağıtlar ile sarılarak sepete konur. Sepet sert olduğu içi kırılmaz sarsılmaz ve asla ezilmezdir.

 

aktaş nakliyat
aktaş nakliyat

Dolaplar sökülür tek tek sarılır ve Kamyonda güzel bi istif yapılır. Camların köşelerine strafor yumuşak sünger ile kapatılır , köşelerden alacağı zararlardan korunur. Yemek masalarınız sökülerek ambalaj yapılır ve tekrar monte olur.Eşyalarınızın cizilmemesi için kalın battaniye ile kapatılır üstüne köpüklü naylon ve üstüne strej atılır. Beyaz eşyalarda bunu kullanırız.

 

 

Aktaş nakliyat olarak neden biz ?

  • Ücretsiz expert hizmeti
  • Sadece bir kez ücret konuşulur ve ne olursa olsun artma ve inme olmaz
  • Ablaj ve paketlemede biz kendimize güveniyoruz.
  • Professiyonal kadromuz ile temiz iş güvenliği ve taşıma
  • Olucak sorunlar karşısında garanti veriyoruz.

Aktaş Nakliyat , Firmasi olarak elimizden gelen herşeyi yapmaya çalışmaktayiz. Bizde Müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Bunu Değerlendirmek amaci ile Sitemizde bulunan anketimize katılmanızı istiyoruz.

Call Now ButtonARA