Preloader
 

Hizmetlerimiz

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat, firması olarak bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekür dileklerimizi sunarız. Evden eve taşımacılık da son derece özenle çalışarak kaliteli işçilik sunmaktan gurur ve onur duymaktayız. Elit ekibimiz A kalite paketleme yaparak eşyalarınız zarar görmeden taşınması için son derece dikkatli olmaktayız.

Ankara evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmamız sizlere evden eve nakliyat adına tüm konularda yardımcı olmaktadır. Başlıklar halinde sıralayacak olursak ev eşyası depolamadan asansörlü nakliyata, asansör kiralamadan Ankara evden eve nakliyat hizmetlerine, parça eşya taşımadan şehir içi ve şehir dışı tüm işlemlerde çözümler sunmaktadır.

Aktaş Kurumsal nakliyat firmamız sizlere her döneme ait özel nakliyat fiyatları ile evinizin yada iş yerinizin taşınmasını sağlamaktadır. Bu talepler ile bizlere ulaşan müşterilerimize aldığımız bilgiler doğrultusunda bir fiyatlandırma yapmaktayız. Sizlere sunduğumuz maliyet uygun görürseniz eşyalarınız yerinde incelenmek için randevu talebinde bulunmaktayız. İsterseniz bu işlemi sosyal medya hesabımıza yada akıllı telefon uygulamaları ile bizlere resim göndererek de sağlamanız mümkündür. Evden eve nakliyat ile günümüzde en iyi taşıma şekli olarak gösterilen asansörlü nakliyat hizmetini beraber sunmaktayız. Eşya taşıma acısından son derece gelişmiş bir sitem olmakla beraber taşımada meydana gelebilecek sorunları da ortadan kaydırmaktadır. Ankara evden eve nakliyat sektöründe kaliteli ve sorunsuz bir taşınma sunmaktayız. Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler sonucu sizleri evinizde ziyaret ederek daha geniş bir bilgi paylaşımı söz konusudur. Kadrolu elemanlarımız ve özel nakliyat araçlarımız ile eşyalarınızın yoğunluğuna göre eleman ve araç seçimleri yapılmaktadır. Taşıma günü sizlere tahsis edilen taşıma aracı ve ekibiyle evinizin yeni yerine taşınması işlemine başlanır. Uygun durumlarda taşıma işlemini asansörlü nakliyat şeklinde gerçekleştirmekteyiz. Kiralık asansör kurulumunun gerçekleştiği durumlarda eşyalarınız bu sistem ile daha hızlı, hassas ve profesyonel bir şekilde taşınmaktadır.

Call Now ButtonARA