Preloader
 

Asansörlü Nakliyat

Anasayfa / Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Evden eve Nakliyat

Ankara içi evden eve nakliyat firmasi olarak , iş bizim için önce gelir. Biz Ankaraya kendimizi duyurduk. Saglam kadromuz ile kendimize güveniyoruz. Nakliyat firmalari arasında tercih edilen bir firma olarak hizmet bizden seçim sizden sloganı ile bizi aramanız dileğiyle sizleri bekliyoruz.
Asansörlü taşımacılık , Aktaş nakliyat olarak hizmetimizin ilk aşamasında eşyalarınıza gelip bakiyoruz. Eşyalarınızı kontrol ettikden sonra taşıma gününü kararlaştırıp o güne kadar biz ayarlamalarımızı yapıyoruz. Sigortalı elamanlarımız ile gelip dış cephe nakliyat asansörümüzüde kurararak eşyalarınızı güvenli olarak taşıyoruz.

Paketleme ve Ambalaj nasıl oluyor ?

ankara aktas nakliyat
ankara aktas nakliyat

Paketleme sistemimiz hiç kullanılmamış karton kolilerimiz , hiç kullanılmamış ince naylonlarımız , hiç kullanılmamış kalın kömüklü naylonlarımız ile Strej , Bantlar ile yapılmaktadir. Bunlar sadece sizin işinizde kullanılıp sonra atılıcak olan malzemelerdir.Bunun dışında Sert plastikden yapılmış özel mutfak malzemesi için ayarlanmış Sepetlerimiz mevcuttur. Mutfak malzemeleri için özel olarak yaptırmış olduğumuz beyaz kağıtlar ile sarılarak sepete konur. Sepet sert olduğu içi kırılmaz sarsılmaz ve asla ezilmezdir.Dolaplar sökülür tek tek sarılır ve Kamyonda güzel bi istif yapılır.

aktaş nakliyat
aktaş nakliyat

 

Camların köşelerine strafor yumuşak sünger ile kapatılır , köşelerden alacağı zararlardan korunur. Yemek masalarınız sökülerek ambalaj yapılır ve tekrar monte olur.Eşyalarınızın cizilmemesi için kalın battaniye ile kapatılır üstüne köpüklü naylon ve üstüne strej atılır. Beyaz eşyalarda bunu kullanırız.

Asansörlü taşımacılıkda size düşen bazı görevler ;

  • Asansörümüzün kurulması için gerekli yerlerin ayarlanmasi.
  • Nakliyat kamyonumuzun yerinin ayarlanmasi,
  • Asansör ve Nakliyat kamyonumuzun çevresinde araç vb. olmaması
  • Eşya taşıma esnasında çocuk vb. şeylerin uzak durması
  • Taşınmayacak malzemeleri en başında expertimize bildirilmesi gerekmektedir.

Aktaş nakliyat olarak neden biz ?

  • Ücretsiz expert hizmeti
  • Sadece bir kez ücret konuşulur ve ne olursa olsun artma ve inme olmaz
  • Ablaj ve paketlemede biz kendimize güveniyoruz.
  • Professiyonal kadromuz ile temiz iş güvenliği ve taşıma
  • Olucak sorunlar karşısında garanti veriyoruz.

Aktaş Nakliyat , Firmasi olarak elimizden gelen herşeyi yapmaya çalışmaktayiz. Bizde Müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Bunu Değerlendirmek amaci ile Sitemizde bulunan anketimize katılmanızı istiyoruz.

Call Now ButtonARA